ZPĚTNÝ LEASING

Cítíte, že dluhy překročily únosnou mez? A řešení hypotékou ať už bankovní, nebo nebankovní není možné. Potřebujete oddlužit nemovitost, vyhnout se exekuci, nebo konsolidovat půjčky? Zbavit se vysokých měsíčních splátek?

V Česku s oblibou využívaný a trochu chybně nazývaný nebankovní zpětný leasing nemovitostí je určen především těm, které odmítla banka. Ale i klientům, kteří nemohou dosáhnout na nebankovní hypotéku.

Důvodů může být několik. Nezvládnete díky výši příjmu utáhnout měsíční splátky, dluhy jsou vyšší než je Vám schválen úvěr na zástavu nemovitosti.

Nabízíme přesnější formulaci produktu, který je v Česku známý jako zpětný leasing nemovitosti, aby to pro vás nebylo matoucí.

Leasing strojů, automobilů známe všichni. Majitelem automobilu je leasingová společnost, splácíte měsíční splátku a pokud je ve smlouvě specifikováno kdy, za kolik a splníte domluvené podmínky, leasingová společnost Vám předmět leasingu odprodá.

U nemovitostí je to trochu jinak, i když výsledek může být podobný. Vždy jedná pouze a prodej nemovitosti, oficiálně leasing nemovitosti neexistuje. Nejedná se o úvěr.

Pronajměte si nemovitost za předem domluvený nájem.

Pokud se dohodnete na předkupním právu- sjednáte si možnost nemovitost přednostně koupit za předem domluvenou cenu.

Naše společnost zpětný leasing nemovitosti neposkytuje. Ale zajistí pro Vás prodej a pronájem nemovitosti. Bydlíte stále ve stejné nemovitosti. Pomůžeme Vám zbavit se dluhů a  vrátit klid do života.

Jakmile se Vaše situace zlepší. Například se vymažete z bankovních registrů, nebo se stabilizuje Váš příjem. Nic Vám nebrání koupit si nemovitost prostřednictvím levného úvěru v bance.

 

Nízká splátka nájmu, k tomu jasné a jednoduché podmínky mohu být pro Vás racionální a výhodné řešení!

Odkup s pronájmem, který často lidé nazývají jako zpětný leasing nemovitostí můžete využít na cokoliv – k vyplacení exekucí, oddlužení domu, konsolidaci půjček, prostě na vše!

Tento způsob řešení situace je také vhodný jako ochrana nemovitosti proti případným věřitelům nebo dalším dluhům, které by mohly v budoucnu hrozit.

10 plus pro prodej a pronájem nemovitosti

 1. Bez prokazování příjmů, či nahlížení do registrů
 2. Odhad nemovitosti si dělat nemusíte
 3. Žádné poplatky předem
 4. Rychlé vyplacení financí
 5. Nízký nájem
 6. Možnost koupit si kdykoliv nemovitost do svého vlastnictví
 7. Financujeme všechny nemovitosti na území ČR, i nebytové
 8. Je nám jedno, na co peníze použijete.
 9. Věkové omezení jen jedno – pouze od 18 ti let.
 10. Diskrétnost – bydlíte tam kde jste zvyklí a nikdo nemusí nic vědět….

Co potřebujeme k posouzení?

 • Zaslat mailem 4-8 ks fotografií nemovitosti (2 venkovní + každou místnost)
 • Vyplnit on-line žádost – hlavně jméno a telefon
 • Následně Vás kontaktuje zástupce společnosti a domluví s Vámi detaily