Jednou za měsíc se dělá slosování. Stačí vzít účtenku, jít na internetové stránky a zaregistrovat ji podle čísla na účtence. Poté se měsíčně dělá slosování a může vyhrát až dvacet tisíc výherců. Je to velice motivující a vy nemusíte vlastně nic riskovat. Nemusíte nic platit, prostě jenom musíte čekat, jestli se na vás usměje štěstí nebo ne a to je pak už opravdu jen na náhodě. Další velikou výhodou na téhle spotřebitelské soutěži je fakt, že výhry nemusíte danit, jak je tomu třeba v jiných spotřebitelských soutěžích.

Pravidla

  • Jsou velice jednoduché. Hry se mohou všichni účastnit, kdo má osmnáct a více let. Pak už si jen stáhnete do mobilního zařízené aplikaci nebo navštívíte webové stránky, na kterých všechno najdete. Systém je chytrý a kdykoliv můžete sledovat, jestli jsou vaše účtenky výherní či ne. Je zde veliká šance, že něco vyhrajete, tak to zkuste a třeba se na vás konečně to štěstí usměje. Opravdu nic neriskujete, tohle není hazard jako takový, to je bez pochyby. Je důležité zapsat i bankovní číslo účtu, na které přijde odměna, to je jasné.

Jak registrovat účtenku?

Vše je snadné. Buď přes mobil naskenujete kódy a nebudete je muset vypisovat ručně, nebo jej musíte opsat. Také nesmíte zapomenout na datum a čas nákupu, režim, jak byla účtenka zaplacena,

Slosování

Tohle probíhá vždy patnáctého v měsíci, kdy generátor náhodně vygeneruje některá čísla, která budou výherní. Každý, kdo se zapojí do soutěže do dvanáctého v měsíci, může vyhrát. Každý měsíc se vždy hraje o peníze. Je to od stovky až po miliony korun, takže je o co stát, peníze vládnou světu! Nejvíce tuhle hru hrají lidé v rozmezí od třiceti do padesáti let. Přes čtyři sta sedmdesát tisíc lidí se zapojilo do hry a začátku, když byla spuštěna. Po roce se odpojilo asi dvacet pět tisíc lidí.

Soutěží se i o věcné ceny, jako jsou automobily a podobně. Je o co hrát.