U podnikatelských úvěrů nemusíte složitě předkládat a dokládat Vaše současné finanční zdroje, objem peněz, faktury ani nic jiného, jako je to u klasických půjček, které poskytují české banky a také všichni poskytovatelé spotřebitelských úvěrů.

Tento produkt, který se nazývá americká nebankovní hypotéka pro podnikatele, je prostředkem k tomu, abyste získali finance, které Vám již klasická banka nechce a nemůže poskytnout. My Vám vše zprostředkujeme, jen čtěte dál.

U ostatních typů úvěrů jako je klasická americká hypotéka ve formě spotřebitelského úvěru musíte na splácení mít příjem.

Pokud v současné době opravdu nutně potřebujete rychlou finanční injekci, je tento způsob jistým řešením, jak se z nepříznivé a tíživé situace dostat.

Samozřejmě to má malý háček – musíte se uvázat ke splácení na několik let. Nicméně pokud máte například záznam v registrech, nebankovní společnosti mohou tento záznam tolerovat.

U spotřebitelských úvěrů ovšem do registrů jako takových musejí nahlédnout, aby dokázaly splátky této půjčky předem stanovit tak, aby Vám to co nejlépe vyhovovalo.

Vyžaduje se také ručení nemovitostí, nemusíte jí vlastnit přímo Vy, ale může se na tom podílet někdo z Vašich příbuzných, který Vám tuto nemovitost jaksi pro tyto účely „vypůjčí“.

Samotný proces tohoto obdržení peněz je celkově rychlejší než u klasických úvěrů. A to je přeci na tom také to lákavé. Nejednou se můžete dostat do takové situace a je třeba ji rychle vyřešit. Je to nicméně vykoupeno tím, že se potom zvedne úroková sazba nebo se zvýší poplatky, které ovšem nemusíte skládat předem, což vypovídá o serióznosti dané nebankovní společnosti.

Americká hypotéka je neúčelovým úvěrem, který Vám může pomoci. Podejte si on-line žádost na našich stránkách a my Vám zdarma zpracujeme analýzu Vašeho finančního případu a náš specialista Vás bude v dohledné době co nejdříve kontaktovat, abyste mohli dohodnout podrobnosti o Vašem „případu“.

Nebojte se, nemusíte skládat vysoké částky předem, všechno je na domluvě s naší společností, která Vám zprostředkuje nebankovní hypotéku, kterou prostě potřebujete a která Vás dokáže zachránit a kde splátka bude odpovídat Vašim možnostem. Připravuje se kalkulačka hypotéky.